تعمیر پمپ پکیج

اگر پمپ دستگاه پکیج شوفاژ دیواری شما از کار افتاده باشد حتما یکی از نشانه های آن ایجاد سر و صدای اضافی و بروز خطا در دستگاه پکیج شوفاژ دیواری و مختل کردن کارکرد آن میباشد . این پمپ ها وظیفه گردش آب در سیستم های گرمایش و حرارت مرکزی را بر عهده دارند که آب را تا دمای 140 درجه سانتیگراد در سیستم گرمایش به گردش درمی آورند .یکی از ویژگی های بارز این پمپ ها کارکرد کم صدای آنهاست . نکته قابل توجه در خصوص این پمپ ها این است که دارای مکش منفی نیستند و حتما باید سیال روی پمپ مسلط باشد .اگر در پکیج پمپ همنام با پکیج بود مطمئن باشید که این پمپ بصورت سفارشی و برای آن شرکت تولید شده است.

پمپ های پکیج در انواع مختلف و از برند های مختلف تشکیل شده اند ، برند های ویلو و گراندفوس دو تا از معمول ترین برند های پمپ پکیج شوفاژ دیواری میباشند .

تعمیر پمپ پکیج

هنگامی که آب گرم توسط دستگاه  پکیج شوفاژ تولید شد و در لوله‌های کف و یا رادیاتورها جریان یافت، حرارت خود را به محیط داده و گرمای خود را از دست میدهد،  حال این آب سرد باید دوباره به پکیج بازگردد، تا دوباره گرم شده و در لوله‌ها جریان پیدا کند. این چرخه با عملکرد قطعه‌ای در پکیج به نام پمپ پکیج انجام می‌شود. این پمپ، آب گرم را در  مدار رادیاتورها به حرکت درآورده و از کاهش فشار آب در مدار گرمایش رادیاتورها جلوگیری می‌کند. به این ترتیب، اگر فشار آب گرم کم باشد، پمپ پکیج فشار را بالا می‌برد تا گردش آب به صورت یکسان و یکنواخت ادامه یافته و فضا سرد نشود.

در صورت خرابی در پمپ پکیج ، اولین مشکل ایجاد شده سرد شدن خانه میباشد که در این صورت باید برای تعمیر پمپ پکیج اقدام کرد.

تعمیر پمپ پکیج البته کاری است تخصصی و نیازمند دانش فنی در زمینه تعمیرات پکیج ، پارسی سرویس با بهره گیری از دانش متخصصان تعمیر پکیج ، خدمات تعمیر تخصصی انواع پکیج ها را به شما همشهریان تهرانی ارائه میدهد .

برای تعمیر پمپ پکیج خود کافی است که از طریق دکمه ثبت درخواست تعمیر در انتهای این صفحه اقدام کنید ،کارشناسان ما در اولین فرصت برای تعمیر پمپ پکیج شما اقدام خواهند کرد .

همچنین بخوانید : تعمیر پکیج در پارسی سرویس