تعمیر دستگاه اسپرسو نوا

قهوه یا اسپرسو یکی از نوشیدنی‌های گرم  بسیار محبوب در جامعه میباشد که افراد زیادی عادت به نوشیدن روزانه  آن دارند. از این رو، دستگاه‌های قهوه‌ساز و اسپرسو ساز  مختلفی در بازار وجود دارد تا لذت نوشیدن قهوه و تهیه یک فنجان قهوه با کیفیت و خوش طعم و عطر را برای افراد مضاعف  کند. دستگاه  اسپرسو ساز نوا  یکی از دستگاه‌های قهوه ساز بسیار با کیفیت بازار است که عملکرد فوق‌العاده آن، این دستگاه را جز بهترین‌های موجود در بازار کرده است. دستگاه اسپرسو ساز نوا دستگاهی  ساده برای  قهوه‌ است که تنها برای شما قهوه آسیاب شده را آماده نوشیدن می‌کند. این دستگاه دارای ابعاد مناسب و جمع و جوری است که فضای زیادی را از کابینت آشپزخانه یا میز کارتان اشغال نکند. نوا یکی از برندهای با کیفیت بازار در زمینه دستگاه‌های اسپرسو است.

تعمیر دستگاه اسپرسو نوا

دستگاه اسپرسو ساز نوا نیز مانند همه دستگاههای دیگر دچار خرابی میشود و ما در پارسی سرویس خدمات تعمیر این دستگاه را ارائه میدهیم ، از مشکلات معمول دستگاه اسپرسو ساز نوا میتوان به رسوب گرفتن بویلر و کم شدن فشار دستگاه ، خاموش بودن دستگاه ، خرابی پمپ دستگاه و سرد بودن اب خروجی دستگاه اشاره کرد .

برای بیشتر شدن عمر دستگاه اسپرسو پس از استفاده از دستگاه برای چند لحظه خروجی دستگاه را فعال کنید تا قهوه های مانده در روی پرتا فیلتر  و  گروپ دستگاه از دستگاه برون امده و موجب گرفتگی دستگاه نشود.

پارسی سرویس با بهره گیری از دانش متخصصان ماهر خود ، خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نوا را به شما عزیزان مقیم تهران ارائه میدهند ،

خدماتی که در پارسی سرویس به شما عزیزان ارائه میشد :

– سرویس گروپ دستگاه اسپرسو ساز نوا

– تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو نوا

– سرویس بویلر دستگاه اسپرسو ساز نوا

– تعمیر برد دستگاه اسپرسو ساز نوا

– رسوب گیری دستگاه اسپرسو ساز نوا

برای تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نوا خود میتوانید از طریق فرم درخواست تماس در انتهای صفحه اقدام کنید .

همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره و ثبت درخواست تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نوا با شماره

09100629850 ( مهندس رضاخانی)

تماس حاصل کنید .