تعمیر تابلو برق

تابلو برق قسمتی از دستگاه یا کارگاه یا ساختمان است که لوازم و تجهیزات الکتریکی در داخل آن قرار می گیرد. تابلو برق در واقع برای کنترل فرآیندهای صنعتی و توزیع برق بین دستگاهها استفاده می شود. یک تابلو برق صنعتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از: فیوز ،آمپر متر ،ولت متر ، ترانسفورماتور جریان ، لامپ سیگنال ، بی متال ، سوئیچ سلکتور ، رله ، متعادل کننده، دکمه توقف و شروع و غیره. تابلو های برق صنعتی  با توجه به عملکرد ، موقعیت ، استاتیک و شکل ساختمان به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند.

از کار افتادن تابلو برق یک کارگاه و یا یک کارخانه صنعتی میتواند منجر به ضررهای هنگفت شود ، ما در پارسی سرویس تمام تلاش خود را برای راه اندازی هر چه سریعتر کارگاه و یا کارخانه شما خواهیم کرد و تا حل شدن مشکل با شما خواهیم ماند .

 

از جمله تخصص ها و خدماتی که ما ارائه میدهیم :

 – عیب یابی تخصصی تابلو برق اینورتر و plc
– طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی
– نصب ریموت کنترل جرثقیل سقفی و تاورکرین
– طراحی تابلو برق کنترل دستگاههای صنعتی و آزمایشگاهی
– تعمیر ،عیب یابی ،اتوماسیون تابلو برق صنعتی
– طراحی و‌ساخت انواع تابلو برق دستگاهای صنعتی فشار متوسط و و فشارضعیف

با 10 سال سابقه در زمینهای :
– عیب یابی تخصصی تابلو برق تاورکرین
– تعمیر و بازسازی تابلو برق فرمان و قدرت
– تابلو برق چیلر بصورت کنتاکتوری و رله کنتاکتوری
– تبدیل تابلو برق کنتاکتوری تاورکرین به اینورتر و plc
– سازنده دستگاه شمارنده تمامی قطعات تولیدی ها بوسیله سنسور دقیق دیجیتالی
– کابل کشی و داکت کشی اداری و‌ صنعتی
– عیب یابی سیم کشی های ساختمان
– بهینه سازی پمپ آب منازل با سیستم درایو AC بوستر پمپ (بیشتر شدن عمر الکتروموتور و کم شدن هزینه پول برق منازل)
– عیب یابی تابلو برق های صنعتی(رله کنتاکتوری و اتوماسیونی)

 همچنین ما در پارسی سرویس خدمات تعمیر انواع دستگاه های صنعتی را نیز به شما عزیزان ارائه میدهیم ، دستگاههایی مانند خم و برش میلگرد ، دستگاه های چاپ و هر دستگاه دیگری که دارای تابلو برق باشد .

 

جهت تعمیر تابلو برق خود فرم درخواست تعمیر را در انتهای صفحه تکمیل کنید و یا میتوانید با شماره درج شده نیز تماس حاصل کنید  ، کارشناسان ما در اولین فرصت برای تعمیر تابلو برق شما اقدام خواهند کرد.

09100629850 مهندس رضاخانی

 

نمونه کار : تعمیر تابلو فرمان دستگاه طلاکوب هیدرولیک

دستگاه فوق دچار نقص در مدار فرمان شده بود که به دلیل دستکاری های متعدد افراد ناشی ، مدار دیگر قابل تعمیر نبود لذا یک نقشه دوباره با توجه به کارکرد دستگاه طراحی شد و پس از کار 3 روزه روی دستگاه پیاده شد که با رضایت کامل مشتری همراه بود .

طراحی مدار به صورتی انجام شد که نیاز به خرید قطعات جدید نباشد و صرفا با توجه به قطعات موجود طراحی مدار دستگاه انجام شد تا هزینه کمتری متوجه مالک کارگاه و دستگاه گردد.

مدار این دستگاه از نوع رله ای بوده و با دو عدد تایمر و 12 عدد رله راه اندازی شد .

تعمیر طلاکوب

طراحی تابلو برق یکی از مواردی است که در صورت اصولی انجام نشدن میتواند هم باعث صدمه رسیدن به تجهیزات گردد و هم روند تعمیر را سخت کند ، توصیه میشود که همیشه از تکنسین های  متخصص که به طراحی و ساخت تابلو برق مسلط هستند برای طراحی تابلو برق خود بهره بگیرید .

در ضمن در نظر داشته باشید که در صورتی که تابلو برای شما طراحی گردید ، تکنسین موظف است که نقشه و راهنمای سرویس تابلو را در اختیار شما قرار دهد تا در تعمیرات آتی و مواردی که تکنسین طراحی کننده تابلو در دسترس نبود ، بتوان با صرف زمان و هزینه  کمتر به نتیجه رسید .

تعمیر تابلو برق صنعتی

جهت تعمیر تابلو برق خود فرم درخواست تعمیر را در انتهای صفحه تکمیل کنید و یا می توانید با شماره درج شده نیز تماس حاصل کنید  ، کارشناسان ما در اولین فرصت برای تعمیر تابلو برق شما اقدام خواهند کرد.

09100629850 مهندس رضاخانی