تعمیر برد جاروبرقی

با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت علم الکترونیک ، برد های الکترونیک کم کم به همه جا رخنه کرده اند ، لوازم خانگی هم از این قاعده مستثنی نمانده است و الکترونبک در این وسایل هم پدیدار شده است ،

جارو برقی یکی از لوازمی است که برد الکترونیک در آن بکار رفته است و در برخی از موارد خرابی جارو برقی میتواند بدلیل خرابی این برد الکترونیک باشد .

در گذشته برای کم و زیاد کردن دور موتور جارو و همینطور کم و زیاد کردن مکش جاروبرقی از سیم پیچی ها مجزا روی موتور استفاده میشد که اینکار باعث بالا رفتن استهلاک موتور و سخت تر شدن تعمیرات میشد همچنین این جارو ها مصرف برق بالایی هم داشتند و تعمیر موتور و سیم پیپی آن هم بسیار مشکل و پر هزینه بود ، همچنین این جارو ها از راندمان پایینی هم برخوردار بودند .

امروزه با پیشرفت الکترونیک و بکاربردن برد های الکترونیک در جارو برقی ها این مشکلات مرتفع شده اند ،هر چند در صورت خرابی برد دستگاه نیاز به تعمیر کار برد الکترونیک خواهید داشت ولی راندمان دستگاه بالا رفته و نرخ خرابی هم کاهش داشته است .

 

همکاران گرامی هم میتوانند جهت همکاری در خصوص تعمیر برد جاروبرقی و کلیه لوازم خانگی با ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایند .
تلفن تماس : 09100629850 مهندس رضاخانیها
خدماتی که در پارسی سرویس جهت تعمیر برد جاروبرقی ارائه می شود :
تعمیر برد جاروبرقی ال جی
تعمیر برد انواع جاروبرقی های ال جی بلوتوثی و ساده در پارسی سرویس انجام می شود.
تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ
تعمیر برد جاروبرقی بوش
تعمیر برد بوش های مدل ارگو ماکس در پارسی سرویس انجام می شود
تعمیر برد جاروبرقی کنوود
تعمیر برد جاروبرقی گاسونیک
تعمیر برد جاروبرقی فلر
تعمیر برد جاروبرقی پارس خزر
تعمیر برد انواع جاروبرقی ارشیا
تعمیر برد جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر برد جاروبرقی ناسیونال
تعمیر برد جاروبرقی فیلیپس
تعمیر برد جاروبرقی آاگ

همچنین بخوانید : تعمیرات دستگاه اسپرسو در پارسی سرویس

نشانه های خرابی برد جارو برقی :

خرابی برد در جارو برقی می تواند نشانه های متعددی داشته باشد که از آن جمله می توان به کم و زیاد نشدن دور موتور ، روشن نشدن لامپ های جاروبرقی ، کم بودن مکش و دور موتور و روشن نشدن کلی جارو اشاره کرد .
در صورتی که جاروی شما با دور زیاد و یا کم کار می کرد و شما قادر به تنظیم قدرت مکش دستگاه نبودید احتمال زیادی وجود دارد که برد دستگاه شما به مشکل برخورده است و نیاز به تعمیر دارد .
برای تعمیر برد دستگاه خود با شماره درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید .
 
تعمیر برد