تعمیر بخور سرد وکتو

کمپانی ” وکتو ” جزو برندهای بسیار برتر و با کیفیت, در رابطه با تولید دستگاههای مرتبط به ابزار سلامت از جمله انواع دستگاه بخور سرد  و دستگاه های فشار سنج و… می باشد.این کمپانی ، یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه تولید ابزارهای ذکر شده با سابقه ای  طولانی,  جهت ارائه محصولات خود به مشتریان و همچنین جلب رضایت آنان, تلاش می کند .

نتایج تحقیق پژوهشگران نشان داده است که افزایش سطح رطوبت در محیط زندگی تاثیر بسزایی بر روی اکثر ویروس ها در هوا دارد، و آنها را عملا بی اثر می کند ، علاوه بر این وجود رطوبت کافی در هوای محیط برای سلامتی پوست نیز مفید است . از آنجا که بیشتر حجم بدن انسان از آب تشکیل شده است، شرایط محیط خشک می تواند باعث خشکی پوست گردد و داشتن یک دستگاه بخور سرد, می تواند به جلوگیری از خشک شدن پوست کمک کند.

رطوبت اضافه شده توسط دستگاه بخور سرد در هوا به بهبود خشکی پوست، ترک لبها ، خارش چشمها,  و همچنین گلودرد و سردردهای سینوسی و مشکلات دیگر کمک شایانی می کند و حتی می تواند این علائم را از بین برده و لبخند رضایت روی لب شما بنشاند. دستگاه های بخور سرد وکتو با طراحی زیبا مناسب محیطهای بسته بوده و هوا را بسیار مطبوع می سازند.  .دستگاه های بخور سرد  وکتو با عملکرد بسیار ساده, بسیار کم صدا هستند و دارای فن قدرتمند می باشند که بخار و فشار هوای مناسبی جهت لطافت فضای محیط منزل یا محل کار شما تولید خواهند نمود.

همچنین میزان بخار خروجی بوسیله ولوم قرار داده شده روی دستگاه , قابل تنظیم می باشد. بدلیل مسائل امنیتی هنگامیکه آب دستگاه به اتمام برسد, عملکرد دستگاه بطور اتوماتیک توسط سنسور مربوطه قطع می گردد. ضمنا این دستگاه,ها مجهز به فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن می باشند. .

 لامپ LED قرار داده شده بر روی  دستگاه, در هنگامی که دستگاه در حال کار کردن  باشد  به رنگ سبز و هنگامیکه آب محفظه کم شود  به رنگ قرمز خواهد بود

دستورالعمل استفاده از دستگاه بخور سرد : دستگاه را روی سطح صاف و بلند و همچنین ضدآب قرار داده و محفظه آب را برگردانده و درب آنرا باز کنید. سپس محفظه آب دستگاه را بطوری که مقداری از آن خالی بماند با آب خنک و تمیز پر نمایید و محفظه را برگردانده و روی پایه دستگاه قرار دهید.

دستگاههای بخور سرد وکتو از ترکیب اسانس در مخزن پشتیبانی نمیکنند و در صورتی که اسانس با آب داخل مخزن مخلوط کنید احتمالا باعث شکستگی و یا ترک بر روی مخزن دستگاه خواهید شد.

تعمیر بخور سرد وکتو

در مراجعه یکی از مشتریان یک دستگاه بخور سرد با مشکل عدم خروج بخار و خاموش بودن لامپ به ما ارائه شد .

در بررسی اولیه مشکل دستگاه از برد تغذیه دانسته شد که با تعمیر آن دستگاه روشن شد ولی مشکل عدم خروج بخار پاربرجا بود ، در قدم بعدی برد فرکانس مورد بررسی قرار گرفت و با تعویض قطعه معیوب دستگاه با موفقیت تعمیر گردید .

تعمیر دستگاه بخور سرد وکتو در پارسی سرویس با شش ماه گارانتی برای شما همشهریان تهرانی گرامی انجام میشود ، تعمیر دستگاه بخور سرد وکتو دانش بالایی را درباره تعمیر بردهای الکترونیک میطلبد و درصورتی که دستگاه را به مراکز فاقد تجربه و تخصص کافی ببرید دستگاه شما احتمالا غیر قابل تعمیر شده و متحمل هزینه بالایی برای تعویض دستگاه خود خواهید شد .

جهت دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تعمیر بخور سرد وکتو با شماره 09100629850 تماس حاصل کنید .

از اینکه ما را برای تعمیر دستگاه خود انتخاب میکنید از شما سپاسگذار هستیم .