دلونگی (به ایتالیایی: De’Longhi S.p.A)، یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی در کشور ایتالیا است که دفتر اصلی آن واقع در شهر ترویزو ایتالیا است.

این شرکت به عنوان یک کارگاه کوچک قطعه ساز صنعتی در سال ۱۲۸۱ خورشیدی، تأسیس شد و در سال ۱۳۲۹ خورشیدی، هم به ثبت رسید. این شرکت در ابتدا، یک تولیدکننده عمده گرم کننده‌ها و هواسازهای قابل حمل بود، که بعدها با گسترش دادن فعالیت‌های خود، به تولید انواع مختلف لوازم خانگی در جهان پرداخت.

شرکت دلونگی، در سال ۱۳۸۰ خورشیدی، توانست مالکیت گروه انحصاری کنوود انگلستان، که مورد نزاع صاحبانش بود را بدست آورد، که این امر سبب شد که این شرکت، به کارخانه‌های شرکت کنوود در آسیا و مخصوصاً چین دسترسی پیدا کند. نتیجه این دسترسی، تولید بسیاری از محصولات این شرکت اینبار در چین، با طراحی اصلی بود.

شرکت دلونگی، جمعاً با سازماندهی کردن ۱۳ بخش تولیدی و همچنین ۳۰ شرکت توزیع کننده بین‌المللی، محصولات خود را در بیش از ۷۵ کشور جهان، از جمله ایران به فروش می‌رساند.

بخار شو های دلونگی در ایران عموما از نوع واپورتک هستند ، این نمونه از بخار شوی ها دارای مخزن آب و بویلر جداگانه هستند ، و میتوانند بدون توقف برای پرشدن دوباره تا مدت زیادی به کار ادامه دهند ، البته این موضوع دارای مشکلاتی هم هست ، از این موارد میتوان به رسوب گرفتن سریع بدلیل عدم امکان تخلیه بویلر بعد از کار اشاره کرد .

 

رسوب گرفتن و خرابی پمپ در این دستگاهها مشکلی بسیار شایع است که ما در پارسی سرویس با داشتن مهارت کافی در زمینه تعمیر بخارشوی دلونگی ، تعمیرات این دستگاه را با شش ماه ضمانت تعمیر انجام میدهیم

جهت ثبت سفارش تعمیر میتوانید از طریق دکمه واتساپ در پایین صفحه و یا فرم درخواست تعمیر اقدام کنید .

 

تعمیر بخارشوی دلونگی

نمونه کار :

درخواست تعمیری داشتیم از یک خانم ، پس از رسیدن دستگاه به کارگاه مشخص شد دستگاه یک عدد بخارشوی دلونگی است که هیچ خروجی بخاری ندارد .

ایرادات : عدم کارکرد دستگاه و نداشتن بخار در خروجی

مشکلات : رسوب گرفتن بویلر ( مخزن اصلی ) و خرابی پمپ بخارشوی و عدم کارکرد صحیح شیر برقی دستگاه .

همچنین بخوانید : تعمیر انواع بخارشوی در پارسی سرویس